Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 87: Okazuje się, że Faria jest morderczynią!

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 87: Okazuje się, że Faria jest morderczynią!

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 87 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 87? Sułtanka Kösem spotyka się z dowódcami Spahisów i obiecuje spełnienie ich żądań. Do pałacu przybywają ambasadorowie z Wenecji i Francji, którzy starają się przekonać sułtana, że księżniczka jest morderczynią kardynała. Faria przyznaje się do zabójstwa.

Więcej o serialu w artykule -> Wspaniałe Stulecie Kösem – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Gdzie obejrzeć online i w TV Wspaniałe Stulecie Sułtanka Kösem  – Odcinek 87?

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 87 będzie emitowany w telewizji dnia 15 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórka Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 87 zostanie wyemitowana dnia 16 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:45. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Wspaniałe Stulecie Kosem na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Wspaniałe Stulecie Kösem?

Sułtan Murat zbiera Spahisów, Ulemów i ludność na głównym pałacowym placu. Podczas przemówienia ogłasza koniec regencji Sułtanki Kösem i zmusza poddanych do złożenia przysięgi wierności. Ambasadorowie próbują pozbyć się księżniczki. Faria przekazuje sułtanowi papieski list, napisany do władców europy.

Grafika serialowa Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 87:

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 87 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie Wspaniałe Stulecie Sułtanka Kösem odc. 87, kiedy powtórka?