Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 92: Murat chce wygnać sułtankę Ajsze z pałacu!

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 92: Murat chce wygnać sułtankę Ajsze z pałacu!

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 92 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 92? Sułtan Murat przez przypadek dowiaduje się, że sułtanka Ajsze była zamieszana w próbę porwania księżniczki Farii. Murat postanawia wygnać ją z pałacu, lecz sprzeciwia się temu sułtanka Kösem. Faria zdradza sułtanowi, gdzie ukrywa się jej matka przed wujem Istvanem.

Więcej o serialu w artykule -> Wspaniałe Stulecie Kösem – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Gdzie obejrzeć online i w TV Wspaniałe Stulecie Sułtanka Kösem  – Odcinek 92?

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 92 będzie emitowany w telewizji dnia 22 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórka Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 92 zostanie wyemitowana dnia 23 lutego 2017 i 24 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 10:15. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Wspaniałe Stulecie Kosem na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Wspaniałe Stulecie Kösem?

Sułtan Murat wydaje zgodę na przyjazd do pałacu wygnanej matki księcia Bajazyda, sułtanki Gülbahar.  Handlarka Paika oddaje księżniczce Farii broszę jej matki i żąda od niej wykonania niebezpiecznego zadania. Jeśli Faria jej odmówi, matka księżniczki może zginąć.

Grafika serialowa Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 92:

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 92 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie Wspaniałe Stulecie Sułtanka Kösem odc. 92, kiedy powtórka?