Strona Główna / HITY TYGODNIA / Wymarzona Miłość – Odcinek 1 i 2: Od 6 sierpnia nowy turecki serial na TVP2! O czym jest? [DARMOWE STRESZCZENIA]
Wymarzona Miłość
Serial Wymarzona Miłość darmowe odcinki, streszczenia, zapowiedzi, zwiastuny dla odcinków serialu. Gdzie i kiedy obejrzeć Wymarzona Miłość online, na VOD i w TV?

Wymarzona Miłość – Odcinek 1 i 2: Od 6 sierpnia nowy turecki serial na TVP2! O czym jest? [DARMOWE STRESZCZENIA]

Wymarzona Miłość – Odcinek 1 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV? Co się wydarzy w Wymarzona Miłość odc. 1? Mamy darmowe streszczenie – wiemy o czym opowiada serial:

Wymarzona Miłość to kolejna, turecka produkcja, która ma szansę zdobyć serca polskich widzów. Akcja serialu rozgrywa się w realiach współczesnej Turcji. Sanem pragnie zostać sławną pisarką i zamieszkać na Galapagos. Póki co musi zmierzyć się z rzeczywistością. Nie mogąc znaleźć stałego zatrudnienia, pracuje dorywczo w sklepiku ojca i pisze pamiętnik. Jej rodzice nie akceptują takiego stanu rzeczy i stawiają młodej i pięknej Sanem ultimatum: albo znajdzie konkretną i dochodową pracę albo musi wyjść za mąż. Mają już nawet dla niej stosownego kandydata na męża. Sanem nie zamierza brać zaaranżowanego małżeństwa i szybko znajduje pracę w agencji reklamowej, gdzie jest zatrudniona jej siostra.

Kiedy pierwszy odcinek?

Serial Wymarzona Miłość będzie można oglądać już od wtorku 6 sierpnia na antenie TVP2. Emisja pierwszego odcinku o godz. 13:15. Serial zastąpi produkcję “Marzę o Tobie”.

Obsada Wymarzonej miłości – kto zagra w telenoweli?

W Wieczna Miłośći grają (obsada) Demet Ozdemir, Can Yaman, Oznur Serceler i Ahmet Somers. Reżyserem telenoweli jest Cagri Bayrak.

Ile Wieczna Miłość ma odcinków?

Pierwszy sezon Wymarzonej Miłości w oryginalnej wersji liczy 51 120-minutowych odcinków, a to oznacza, że w Polsce zostanie wyemitowanych około 153 odcinków.

Mamy również zwiastun:

 

Wymarzona Miłość – Odcinek 2 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV? Co się wydarzy w Wymarzona Miłość odc. 2? Mamy darmowe streszczenie:

Sanem podejmuje pracę w dziale PR dużej agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Podczas urodzin dyrektora firmy na balkonie całuje ją tajemniczy mężczyzna. Sanem nie widzi jego twarzy, dostrzega jedynie jego buty. Od tej pory nie może przestać o nim myśleć. Can, syn właściciela firmy, w której jest zatrudniona Sanem, dowiaduje się, że ojciec skrywa przed nim chorobę.

Wymarzona Miłość odc. 2 zostanie wyemitowany na żywo 7 sierpnia 2019 o 13:15 w TVP2. Odcinek będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie VOD.TVP.PL.

Polecamy Telewizje NC+ już za nawet 9.99 PLN / miesięcznie zyskasz dostęp do 83 kanałów oraz 11 kolekcji filmowych, które możesz oglądać na swoim TV oraz przez internet na dowolnym urządzeniu -> kliknij i sprawdź ofertę przygotowaną dla Ciebie.