Strona Główna / Kalp Atisi / Złote Motyle Pantene: Öykü Karayel i Gökhan Alkan najlepszą serialową parą [ZDJĘCIA I FILM Z GALI]

Złote Motyle Pantene: Öykü Karayel i Gökhan Alkan najlepszą serialową parą [ZDJĘCIA I FILM Z GALI]

Wczoraj wieczorem po raz 44 zostały rozdane statuetki  Złotych Motyli Pantene. Ta wspaniała ceremonia zebrała najważniejsze nazwiska tureckiej telewizji, muzyki i Internetu. Prowadzącymi na gali byli Cem Davran i Ayça Ayşin Turan. Nagrody przyznano aż w 32 kategoriach.

Jedna z najciekawszych kategorii jaka się pojawiła to “najlepszy serialowy duet”, za którą otrzymali za swoje role w serialu “Kalp Atisi”,  Öykü Karayel i Gökhan Alkan. Oboje pojawili się na gali i razem odebrali nagrodę.

Jest to wielki sukces dla aktorów oraz samego serialu. Mimo, iż z odcinka na odcinek “Kalp Atisi” spada w rankingach coraz niżej to nadal jest bardzo popularny w Internecie. Jak widać fani mocno wspierają swoich ulubieńców czego dowodem są wczorajsze statuetki w rękach Oyku i Gokhana, którzy dziękowali swoim fanom i całej produkcji serialu za wsparcie.

Na gali pojawili się też inni aktorzy z serialu “Bicie serca”, m.in. Ali Burak Ceylan z Merve Çağıran (Oguz i Ipek) oraz Ege Kökenli (Bahar).

Składamy serdeczne gratulacje na ręce Öykü Karayel i Gökhana Alkana, życzymy wielu wspaniałych ról oraz nowych wspaniałych wyzwań zawodowych.
Przestawiamy kilka zdjęć z wczorajszej ceremonii.

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi