Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Złote Serce – Odcinek 52: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Złote Serce – Odcinek 52: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Złote Serce – Odcinek 52 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Złote Serce odc. 52? Pismo Benedity zostaje sprzedane. Pracownicy nie wiedzą nic o zwolnieniach. Beatriz postanawia wykorzystać sytuację i przyjmuje propozycję pracy w Paryżu. Chce uciec i zabrać ze sobą syna. William wybacza żonie, że zataiła przed nim swoją przeszłość. Postanawia też dać Henrique ostatnią szansę na kontynuowanie badań nad nowym lekiem. Margarida mówi Vasco, że już następnego dnia wyjeżdża na misję do Mali.

Gdzie obejrzeć online i w TV Złote Serce – Odcinek 52?

Złote Serce – Odcinek 52 będzie emitowany w telewizji dnia 7 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 16:10. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Złote Serce na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Złote Serce?

Fred rozmawia z bratem o przyszłości. Joao wyznaje mu, że nie chce mieć nic wspólnego z prawem. Chciałby otworzyć własny hostel w budynku, który powinni odziedziczyć po matce. Benedita mówi mężowi, że chciałaby zabrać syna do domu. Przyjaciółki Marii oferują jej pomoc, bo kobieta wraz z córką traci dach nad głową.

Grafika serialowa Złote Serce odc. 52:

Złote Serce – Odcinek 52 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Złote Serce odc. 52, kiedy powtórka?