Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Złote Serce – Odcinek 6

Złote Serce – Odcinek 6

Złote Serce – Odcinek 6 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Złote Serce odc. 6? Catarina doprowadza do rozstania Ines i jej chłopaka. Wie, że matka ma odziedziczyć spadek po Antoniu i chciałaby przyśpieszyć jego śmierć. Na liście Antonia zostało ostatnie życzenie. Maria uważa, że jest najłatwiejsze. Ale Antonio tłumaczy jej, że może się okazać najtrudniejsze. Benedita rozmawia z Beatriz na temat Marii. Chwali ją za troskę, jaką otacza Antonia. Przyznaje, że chemioterapia może przedłużyć mu życie. Duarte mówi Teresie o złym stanie zdrowia ojca i prosi, by przygotowała się na najgorsze. Henrique żąda, żeby Maria wyniosła się z ich domu.

Gdzie obejrzeć online i w TV Złote Serce – Odcinek 6?

Złote Serce – Odcinek 6 będzie emitowany w telewizji dnia 21 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórka Złote Serce odc. 6 zostanie wyemitowana dnia 22 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 11:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Złote Serce na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Złote Serce?

Catarina zabija Antonia zaślepiona żądzą czekającego ją spadku. Ale to Maria zostaje oskarżona o zabójstwo i trafia do aresztu. Mecenas Vidal zwołuje spotkanie rodzinne, na którym odczytuje testament Antonia. Pojawia się tam również Catarina, ale wychodzi wściekła, kiedy okazuje się, że spadku nie będzie, skoro matka jest oskarżona o morderstwo. Henrique nie ukrywa swojej nienawiści do Marii, jest przekonany, że to ona zabiła jego ojca.

Grafika serialowa Złote Serce odc. 6:

Złote Serce – Odcinek 6 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Złote Serce odc. 6, kiedy powtórka?