Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Złote Serce – Odcinek 60: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Złote Serce – Odcinek 60: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Złote Serce – Odcinek 60 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Złote Serce odc. 60? Catarina jest wściekła na matkę, że nie powiedziała jej prawdy o aborcji. Postanawia się zemścić na Henrique. Przypadkowo widzi go w hotelu ze swoją koleżanką ze studiów, która jest luksusową prostytutką. Namawia dziewczynę, żeby pomogła jej przygotować niespodziankę.

Gdzie obejrzeć online i w TV Złote Serce – Odcinek 60?

Złote Serce – Odcinek 60 będzie emitowany w telewizji dnia 17 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 16:10. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Złote Serce na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Złote Serce?

Po przygodzie w hotelu Henrique opowiada Miguelowi o swoich obawach. Duarte przyjmuje do pracy Jonasa. Chce w ten sposób pomóc siostrze i szwagrowi w trudnej sytuacji. Duarte wreszcie otrzymuje pismo stwierdzające, że jest oficjalnie rozwiedziony. Cieszy się, za to Beatriz jest tym faktem załamana. Catarina próbuje zmusić Henrique, żeby wycofał pozew. Grozi, że go oskarży o próbę gwałtu. Wtedy Henrique wyznaje, że jest jej ojcem.

Grafika serialowa Złote Serce odc. 60:

Złote Serce – Odcinek 60 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Złote Serce odc. 60 kiedy powtórka?