Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Złote Serce – Odcinek 64: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Złote Serce – Odcinek 64: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Złote Serce – Odcinek 64 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Złote Serce odc. 64?  Benedita kolejny raz kłóci cię z Williamem o Ze. Uważa, że syn powinien z nimi zamieszkać, na co nie zgadza się William. Abel, adwokat Marii, odkrywa, że Vidal jest zamieszany w oszustwa podatkowe i ma nadzieję, że to pomoże im podczas procesu. Catarina żąda od Henrique więcej pieniędzy. Grozi, że powie Ines prawdę o tym, że są siostrami. Henrique wyznaje rodzeństwu prawdę o Catarinie. Wszyscy są oburzeni na wieść, że nie zamierza jej uznać. Catarina zeznaje w sądzie, że jej matka wiedziała o testamencie, bo zmusiła pana Antonia do jego zmiany.

Gdzie obejrzeć online i w TV Złote Serce – Odcinek 64?

Złote Serce – Odcinek 64 będzie emitowany w telewizji dnia 23 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 16:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Złote Serce na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Grafika serialowa Złote Serce odc. 64:

Złote Serce – Odcinek 64 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Złote Serce odc. 64 kiedy powtórka?