Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Złote Serce – Odcinek 7

Złote Serce – Odcinek 7

Złote Serce – Odcinek 7 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Złote Serce odc. 7? Catarina zabija Antonia zaślepiona żądzą czekającego ją spadku. Ale to Maria zostaje oskarżona o zabójstwo i trafia do aresztu. Mecenas Vidal zwołuje spotkanie rodzinne, na którym odczytuje testament Antonia. Pojawia się tam również Catarina, ale wychodzi wściekła, kiedy okazuje się, że spadku nie będzie, skoro matka jest oskarżona o morderstwo. Henrique nie ukrywa swojej nienawiści do Marii, jest przekonany, że to ona zabiła jego ojca.

Gdzie obejrzeć online i w TV Złote Serce – Odcinek 7?

Złote Serce – Odcinek 7 będzie emitowany w telewizji dnia 22 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórka Złote Serce odc. 7 zostanie wyemitowana dnia 23 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 11:05. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Złote Serce na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Złote Serce?

Maria nie przyznaje się do zabójstwa, ale sędzia postanawia zatrzymać ją w areszcie do procesu. Catarina namawia profesora Abla, żeby w sądzie bronił matkę. Przekonuje go, że dobrze mu za to zapłaci. Abel odwiedza Marię w więzieniu. Henrique spotyka się z luksusową prostytutką w hotelu, a Helder robi mu zdjęcia z ukrycia. Fernanda i Vitor zapraszają Catarinę do siebie, bo dziewczyna boi się mieszkać sama w domu Antonia.

Grafika serialowa Złote Serce odc. 7:

Złote Serce – Odcinek 7 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Złote Serce odc. 7, kiedy powtórka?