Strona Główna / Piłka Nożna / Znamy ostatniego rywala reprezentacji Polski przed MŚ w Rosji!

Znamy ostatniego rywala reprezentacji Polski przed MŚ w Rosji!

Znamy już pełen terminarz meczów reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata w Rosji, które rozpoczną się w połowie czerwca. Dziś Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że 8 czerwca biało-czerwoni zmierzą się z Chile w Poznaniu.

Reprezentacja Polski rozegra 4 mecze towarzyskie przed rosyjskim mundialem. W pierwszym spotkaniu “orły Nawałki” zmierzą się 23 marca z Nigerią we Wrocławiu. Cztery dni później, 27 marca Polacy zagrają z Koreą Południową w Chorzowie. Kolejne dwa mecze towarzyskie odbędą się już w czerwcu, bezpośrednio przed wylotem do Rosji. Trzecie towarzyskie spotkanie zostanie rozegrane 8 czerwca na stadionie w Poznaniu. Jak zostało wspomniane na wstępie – rywalem będzie reprezentacja Chile. Natomiast ostatnie spotkanie odbędzie się 12 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nasi piłkarze zagrają z Litwą.

Na przełomie maja i czerwca zostały zaplanowane dwa zgrupowania. Pierwsze odbędzie się w Juracie i będzie miało charakter regeneracyjny, natomiast drugie zostało zaplanowane w Arłamowie, gdzie kadra będzie przygotowywać się do mistrzostw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi