Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość 2 Sezon Zwiastun. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Zraniona Miłość 2 Sezon Zwiastun. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

20 września TVP zakończyła emisję 1. sezonu Zraniona Miłość (Vatanim Sensin), ale w Turcji 2. sezon już na dniach będzie miał swoją premierę. Gdzie oglądać nowy sezon po polsku?

12 października 2017 roku turecki kanał telewizyjny Kanal D opublikował na swojej stronie pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu “Vatanim Sensin”. Zdjęcia do nowych odcinków już się rozpoczęły, cała ekipa filmowa już ciężko pracuje na planie, aby pod koniec października widzowie mogli zobaczyć pierwszy odcinek 2. sezonu superprodukcji.

Jesteś Moją Ojczyzną Odcinek 32 Zwiastun 1 from Kosem on Vimeo.

Już pod koniec października ruszy 2. sezon “Zranionej Miłości”.

Gdzie oglądać kontynuację serialu w wersji polskiej? 

Niestety, Telewizja Polska na odcinki 2. sezonu będzie musiała długo poczekać. Jak wiadomo, w Turcji odcinki kręcone są na bieżąco, każdy ma długość około 2 godzin i są emitowane raz w tygodniu. Wspaniałą alternatywą dla wszystkich fanów serialu są odcinki z polskimi napisami tłumaczone przez facebookową grupę Turcja TV – Serialowe Hity i Filmy. To oni jako pierwsi na równi z Turcją rozpoczęli tłumaczenie na kilka miesięcy przed emisją serialu w Polsce. Odcinki są darmowe, dwugodzinne, w jakości HD i są udostępniane raz w tygodniu w kilka dni po emisji odcinka w Turcji. Serial w internecie nosi oryginalny tytuł “Vatanim Sensin”, czyli “Jesteś Moją Ojczyzną”.

Pierwsze oficjalne zdjęcie promujące 2. sezon “Vatanim Sensin”.

Kiedy premiera?

Codziennie do internetu wycieka coraz to więcej zdjęć z planu filmowego, a fani nie tylko w Turcji, ale i na całym świecie spekulują co do daty premiery. Najprawdopodobniej pierwszy odcinek z polski napisami fani w Polsce będą mogli obejrzeć przed końcem października w grupie Turcja TV – Serialowe Hity i Filmy.

Valide®