Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 27: Leon wyznaje matce, że kocha Yildiz!

Zraniona Miłość – Odcinek 27: Leon wyznaje matce, że kocha Yildiz!

Zraniona Miłość – Odcinek 27 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość odc. 27? Leon mówi matce, że kocha Yildiz i chce się z nią ożenić. Weronika oświadcza, że nigdy do tego nie dopuści. Stavros torturami próbuje wyciągnąć informacje od zatrzymanego przez grecką armię Hasana Olmeza, gdy stosowane przez niego metody nic nie dają i Hasan milczy, sprowadza jego syna Dżemala. Hasan nie ma wyboru, deklaruje, że będzie mówił aby uratować syna. Zmanipulowany przez Cevdeta chłopiec ciężko rani ojca w pokoju przesłuchań, po czym ginie z rąk Stavrosa. Hasan w bardzo ciężkim stanie trafia do szpitala. Tevfik stara się namówić Azize aby zabiła Hasana dla ojczyzny. Azize odmawia mówiąc, że jest pielęgniarką i jej zadaniem jest ratowanie ludzkiego życia, a nie odbieranie. Wtedy Tevfik próbuje namówić do tego Hilal. Steiner kontaktuje się, z przemytnikiem broni Iwanem.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 27?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 27 będzie emitowany w telewizji dnia 12 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 27 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Azize stara się wykonać polecenie Tevfika, który poprosił ją aby zabiła Hasana dla ojczyzny, lecz sumienie jej na to nie pozwala. Ciężko ranny Hasan mówi Azize, że myli się w ocenie swego męża, nie zdradza jednak żadnych szczegółów. Morze wyrzuca na brzeg ciało Andreasa. Hilal jest pewna, że zabił go Mehmet. Cevdet próbuje pomóc Hasanowi uciec, niestety ranny i załamany Hasan po śmierci syna umiera, nie mówiąc gdzie jest ukryta broń. Eszref Pasza chce wskazać grekom kozła ofiarnego aby oddalić od Cevdeta podejrzenia o podłożenie bomby, postanawia zastawić pułapkę na Mehmeta. Zachowanie Mehmeta wzbudza podejrzenia Hilal, dziewczyna zaczyna go śledzić. Hilal i Mehmet zostają aresztowani przez greków jako podejrzani o spowodowanie wybuchu w hangarze z bronią.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 27:

Zraniona Miłość – Odcinek 27 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 27 kiedy powtórka?
Zraniona Miłość – Odcinek 27 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 27 kiedy powtórka?