Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 28: Hilal i Mehmet zostają aresztowani przez Greków!

Zraniona Miłość – Odcinek 28: Hilal i Mehmet zostają aresztowani przez Greków!

Zraniona Miłość – Odcinek 28 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość odc. 28? Azize stara się wykonać polecenie Tevfika, który poprosił ją aby zabiła Hasana dla ojczyzny, lecz sumienie jej na to nie pozwala. Ciężko ranny Hasan mówi Azize, że myli się w ocenie swego męża, nie zdradza jednak żadnych szczegółów. Morze wyrzuca na brzeg ciało Andreasa. Hilal jest pewna, że zabił go Mehmet. Cevdet próbuje pomóc Hasanowi uciec, niestety ranny i załamany Hasan po śmierci syna umiera, nie mówiąc gdzie jest ukryta broń. Eszref Pasza chce wskazać grekom kozła ofiarnego aby oddalić od Cevdeta podejrzenia o podłożenie bomby, postanawia zastawić pułapkę na Mehmeta. Zachowanie Mehmeta wzbudza podejrzenia Hilal, dziewczyna zaczyna go śledzić. Hilal i Mehmet zostają aresztowani przez Greków jako podejrzani o spowodowanie wybuchu w hangarze z bronią.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 28?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 28 będzie emitowany w telewizji dnia 13 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 28 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Hilal i Mehmet są oskarżeni o spowodowanie wybuchu w greckim hangarze z amunicją. Grozi im kara śmierci. Generał Wasili obiecuje, że uwolni Hilal, jeśli Cevdet schwyta prawdziwych sprawców. Stavros torturuje Mehmeta i zapowiada Hilal, że ją czeka to samo. Cevdet jest załamany, myśli o porzuceniu misji aby ratować córkę. Leon podejrzewa lekarza Mustafę Samiego o działalność w Ruchu Oporu. Namawia Yildiz, aby śledziła narzeczonego, sugerując, że może w ten sposób pomóc siostrze. Cristo odkrywa, że pokładowy kompas nie działa, co może opóźnić wywóz broni.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 28:

Zraniona Miłość – Odcinek 28 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 28 kiedy powtórka?
Zraniona Miłość – Odcinek 28 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 28 kiedy powtórka?