Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 29: Hilal i Mehmet zostają skazani na śmierć!

Zraniona Miłość – Odcinek 29: Hilal i Mehmet zostają skazani na śmierć!

Zraniona Miłość – Odcinek 29 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość odc. 29? Hilal i Mehmet są oskarżeni o spowodowanie wybuchu w greckim hangarze z amunicją. Grozi im kara śmierci. Generał Wasili obiecuje, że uwolni Hilal, jeśli Cevdet schwyta prawdziwych sprawców. Stavros torturuje Mehmeta i zapowiada Hilal, że ją czeka to samo. Cevdet jest załamany, myśli o porzuceniu misji aby ratować córkę. Leon podejrzewa lekarza Mustafę Samiego o działalność w Ruchu Oporu. Namawia Yildiz, aby śledziła narzeczonego, sugerując, że może w ten sposób pomóc siostrze. Cristo odkrywa, że pokładowy kompas nie działa, co może opóźnić wywóz broni.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 29?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 29 będzie emitowany w telewizji dnia 14 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 29 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Cristo udaje się do miasta w poszukiwaniu kompasu. Azize i Cevdet szukają sposobu na uratowanie córki przed egzekucją. Leon prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Hasana Olmaza. Wezwany przez Leona grecki lekarz stwierdza, że Hasan został otruty.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 29:

Zraniona Miłość – Odcinek 29 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 29 kiedy powtórka?
Zraniona Miłość – Odcinek 29 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 29 kiedy powtórka?