Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 3: Tevfik oświadcza się Azize!

Zraniona Miłość – Odcinek 3: Tevfik oświadcza się Azize!

Zraniona Miłość – Odcinek 3 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość odc. 3? Azize z dziećmi i teściową wyjeżdża do Izmiru. Mijają lata. Azize pracuje w miejscowym szpitalu jako główna pielęgniarka, pomagając ofiarą wojny. Nie ma lekko, ciągle ma kłopoty finansowe. Jedna z jej córek Hilal angażuje się w politykę i zajmuje się patriotycznym dziennikarstwem, a druga Yildiz myśli tylko o własnej urodzie. Między siostrami ciągle dochodzi do konfliktów. Syn Azize, Ali Kemal wciąż wdaje się w bójki i spędza noce w tawernie, po jednej z bójek trafia do aresztu, z którego wyciąga go Tevfik.  W mieście odbywa się wielki bal. Tevfik postanawia oświadczyć się Azize.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 3?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 3 będzie emitowany w telewizji dnia 8 maja 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 3 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Grafika serialowa Zraniona Miłość:

Zraniona Miłość - Odcinek 3 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 3 kiedy powtórka?
Zraniona Miłość – Odcinek 3 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 3 kiedy powtórka?