Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 32: Wasili wyznacza termin egzekucji Hilal i Mehmeta!

Zraniona Miłość – Odcinek 32: Wasili wyznacza termin egzekucji Hilal i Mehmeta!

Zraniona Miłość – Odcinek 32 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość odc. 32? Cevdet przybywa na miejsce spotkania Tevfika i Iwana, którzy mają omówić sprawę transportu broni. Strzela do uciekającego Tevfika, ciężko go raniąc, potem traci przytomność zostając ogłuszony przez Iwana. Generał Wasili wyznacza termin egzekucji Hilal i Mehmeta. Mustafa Sami przyznaje się Yildiz, że działa w Ruchu Oporu. Do Izmiru przybywa słynna pisarka Halide Edip aby przemówić do ludzi w obronie Hilal.

Zraniona Miłość

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 32?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 32 będzie emitowany w telewizji dnia 20 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 32 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Cevdet poszukuje informacji o statku Eftalia, na którym ukryta jest broń. Ruch Oporu organizuje wielką manifestację w obronie Halil i Mehmeta. Yildiz z babcią wzywają ludzi do ratowania Halil. Cevdet dowiaduje się, gdzie jest statek z bronią, niestety przybywa na miejsce za późno i widzi odpływający okręt. Halide Edip spotyka się z Eszrefem Paszą, przekazuje mu notkę od Mustafy Kemala, który chce aby Ruch Oporu połączył z nim swoje siły. Halide Edip zostaje aresztowana.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 32:

Zraniona Miłość – Odcinek 32 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 32 kiedy powtórka?
Zraniona Miłość – Odcinek 32 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Zraniona Miłość odc. 32 kiedy powtórka?