Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 33: Cevdet na tropie broni!

Zraniona Miłość – Odcinek 33: Cevdet na tropie broni!

Zraniona Miłość – Odcinek 33 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość / Jesteś Moją Ojczyzną odc. 33? Cevdet poszukuje informacji o statku Eftalia, na którym ukryta jest broń. Ruch Oporu organizuje wielką manifestację w obronie Halil i Mehmeta. Yildiz z babcią wzywają ludzi do ratowania Halil. Cevdet dowiaduje się, gdzie jest statek z bronią, niestety przybywa na miejsce za późno i widzi odpływający okręt. Halide Edip spotyka się z Eszrefem Paszą, przekazuje mu notkę od Mustafy Kemala, który chce aby Ruch Oporu połączył z nim swoje siły. Halide Edip zostaje aresztowana.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 33?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 33 będzie emitowany w telewizji dnia 23 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 33 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Wasili otrzymuje list od premiera Grecji, w którym urzędnik zgadza się na zamianę kary śmierci Hilal na wygnanie. Postanawia ukryć prawdziwą treść listu i mówi Weronice i Azizze, że premier odmówił ułaskawienia. Yildiz mówi ojcu, kogo podejrzewa o przynależność do Ruchu Oporu. Myśli, że dzięki tej informacji może uratować życie skazanej na śmierć siostry. Halide Edip odwiedza Halil w celi i stara się wesprzeć.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 33:

Zraniona Miłość – Odcinek 33 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 33 kiedy powtórka?
Zraniona Miłość – Odcinek 33 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 33 kiedy powtórka?