Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 34: Hilal zostaje ułaskawiona, jednak Wasili to zataja!

Zraniona Miłość – Odcinek 34: Hilal zostaje ułaskawiona, jednak Wasili to zataja!

Zraniona Miłość – Odcinek 34 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość / Jesteś Moją Ojczyzną odc. 34?  Wasili otrzymuje list od premiera Grecji, w którym urzędnik zgadza się na zamianę kary śmierci Hilal na wygnanie. Postanawia ukryć prawdziwą treść listu i mówi Weronice i Azizze, że premier odmówił ułaskawienia. Yildiz mówi ojcu, kogo podejrzewa o przynależność do Ruchu Oporu. Myśli, że dzięki tej informacji może uratować życie skazanej na śmierć siostry. Halide Edip odwiedza Halil w celi i stara się wesprzeć.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 34?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 34 będzie emitowany w telewizji dnia 26 czerwca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 34 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Halil i Mehmet idą na egzekucje, kaci zaciskają sznury na ich szyjach. Rodzina, przyjaciele i sąsiedzi szaleją z rozpaczy. Niespodziewanie przybywa oficer z notką dla generała Wasilego, w której pisze, że Eszref Pasza porwał porucznika Leona i grozi, że go zabije jeśli Wasili nie zatrzyma egzekucji. Grecki Generał podejmuje decyzje o uwolnieniu skazańców. Wasili ma udać się w miejsce wyznaczone przez Eszrefa aby uratować syna, nakazuje Cevdetowi aby zabił Pasze gdy tylko zobaczy żywego Leona.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 34:

Zraniona Miłość – Odcinek 34 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 34 kiedy powtórka?
Zraniona Miłość – Odcinek 34 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 34 kiedy powtórka?