Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 45: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 45: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 45 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość / Jesteś Moją Ojczyzną odc. 45? Eftalya uznana przez wszystkich za zaginioną budzi się domu tureckiego rybaka. Ali Kemal szukając Eftalii, spotyka pod jej domem Christa i zabiera go do siebie, oferując dach nad głową w zamian za pracę w karczmie. Wasili obiecuje Tevfikowi, że jeśli pomoże w wysiedlaniu tureckiej dzielnicy, to będzie mógł zatrzymać swój dom. W ramach protestu tureckie kobiety szyją wielką flagę, którą chcą zawiesić na bramie prowadzącej do ich dzielnicy. Eszref Pasza przybywa do Izmiru aby spotkać się z Cevdetem. Za namową Azize mieszkańcy postanawiają nie opuszczać dobrowolnie swoich domów.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 45?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 45 będzie emitowany w telewizji dnia 11 lipca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 45 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Ali Kemal postanawia zwrócić tawernę Hadżiemu. W czasie rozmowy z Yinonem, do jego zakładu wpadają zamaskowani bandyci. Okazuje się, że to Mehmet z przyjaciółmi postanowili okraść lichwiarza aby za jego pieniądze sfinansować działalność ruchu oporu. Jakub zobowiązuje się, że zapewni bezpieczeństwo rodzinie Cevdeta. Hilal z przyjaciółmi zakłócają uroczystość powitania wicepremiera Grecji, rozwieszając ogromną flagę Turcji. Dochodzi do zamieszek, w których ginie Haydar ratując przed upadkiem flagę.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 45:

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 45? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 45, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 45? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 45, kiedy powtórka?