Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 46: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 46: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 46 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość / Jesteś Moją Ojczyzną odc. 46?  Ali Kemal postanawia zwrócić tawernę Hadżiemu. W czasie rozmowy z Yinonem, do jego zakładu wpadają zamaskowani bandyci. Okazuje się, że to Mehmet z przyjaciółmi postanowili okraść lichwiarza aby za jego pieniądze sfinansować działalność ruchu oporu. Jakub zobowiązuje się, że zapewni bezpieczeństwo rodzinie Cevdeta. Hilal z przyjaciółmi zakłócają uroczystość powitania wicepremiera Grecji, rozwieszając ogromną flagę Turcji. Dochodzi do zamieszek, w których ginie Haydar ratując przed upadkiem flagę.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 46?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 46 będzie emitowany w telewizji dnia 12 lipca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 46 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Cevdet stara się namówić rodzinę do wyjazdu, natomiast Azize chce tylko się od niego uwolnić i oświadcza publicznie, że wyjdzie za Tevfika. Halil i Azize żądają wydania ciała Haydara, aby wyprawić mu pogrzeb. Wicepremier wprowadza w Izmirze stan wyjątkowy, degraduje i odsuwa od pełnionych obowiązków generała Wasilego oraz wydaje nakaz aresztowania Cevdeta. Cevdetowi grozi zesłanie do obozu jenieckiego. Jakub w przebraniu greckiego oficera odwiedza Cevdeta w areszcie. Cevdet przedstawia mu swój plan.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 46:

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 46? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 46, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 46? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 46, kiedy powtórka?