Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 48: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Zraniona Miłość – Odcinek 48: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Zraniona Miłość – Odcinek 48 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość / Jesteś Moją Ojczyzną odc. 48? Dowództwo w greckiej jednostce przejmuje Stavros. Tevfik próbuje grać na dwa fronty, spiskując z Stavrosem i dogadując się z Eszrefem Paszą. Hilal podkrada suknie siostrze i wybiera się na bal organizowany na cześć wicepremiera.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 48?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 48 będzie emitowany w telewizji dnia 17 lipca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 48 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

W czasie balu powitalnego dla wicepremiera Grecji zostaje odtworzone nagranie z przemówieniem Mustafy Kemala. Wicepremier Costa stara się udawać, że sam wpadł na ten pomysł, aby pokazać jak słabi są rebelianci. Swoim żołnierzom rozkazuje zablokować drzwi i schwytać sprawców. Hilal z pomocą Leona ucieka tajnym przejściem. Jakub uwalnia Cevdeta z aresztu, w czasie akcji zostaje ranny. Cevdet sprowadza do kryjówki Azize aby pomogła Jakubowi. Cevdet pojawia się w greckiej jednostce, prowadząc pojmanego Eszrefa Paszę.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 48:

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 48? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 48, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 48? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 48, kiedy powtórka?