Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 82: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 82: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 82 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość / Jesteś Moją Ojczyzną odc. 82? Charles Hamilton odwiedza w szpitalu Saliha i próbuje go otruć. Dzięki Cevdetowi i i Azize mieszkańcy Izmiru dowiadują się, jaką rolę pełnił Tevfik w likwidacji osady. Doprowadzony do ostateczności mężczyzna porywa Azize i ucieka.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 82?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 82 będzie emitowany w telewizji dnia 8 września 2017 na kanale TVP1 od godz. 16:00. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 82 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Salih ukrywa się w domu Azize. Ali Kemal wymierza Leonowi karę za kradzież igły z telegrafu. Mieszkańcy Izmiru żądają głowy Tevfika. Cevdet wszędzie go szuka. Rodziny ludzi zabitych w osadzie odwiedzają Weronikę w jej rezydencji.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 82:

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość - Odcinek 82? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 82, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 82? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 82, kiedy powtórka?