Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość – Odcinek 83: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 83: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Zraniona Miłość – Odcinek 83 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Zraniona Miłość / Jesteś Moją Ojczyzną odc. 83? Salih ukrywa się w domu Azize. Ali Kemal wymierza Leonowi karę za kradzież igły z telegrafu. Mieszkańcy Izmiru żądają głowy Tevfika. Cevdet wszędzie go szuka. Rodziny ludzi zabitych w osadzie odwiedzają Weronikę w jej rezydencji.

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 83?

Serial Zraniona Miłość – Odcinek 83 będzie emitowany w telewizji dnia 11 września 2017 na kanale TVP1 od godz. 16:00. Powtórkę serialu Zraniona Miłość odc. 83 będzie można obejrzeć na VOD.TVP.PL -> Zraniona Miłość na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Zraniona Miłość?

Tevfik spotyka się z generałem Wasilim, w zamian za gwarancje bezpieczeństwa wyjawia  mu prawdę o Cevdecie. Generał wskazuje Cevdetowi kryjówkę Tevfika i nakazuje mu go aresztować. Przed planowaną inwazją na Anatolię Azize z rodziną mają opuścić miasto. Azize w tajemnicy ma zawieźć Kemalistom wiadomość o planach greckich wojsk.

Grafika serialowa Zraniona Miłość odc. 83:

Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 83? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 83, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Zraniona Miłość – Odcinek 83? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Zraniona Miłość odc. 83, kiedy powtórka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi