Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość Sezon 2 Nowe Postaci i Premiera!

Zraniona Miłość Sezon 2 Nowe Postaci i Premiera!

Premiera 2. sezonu tureckiej superprodukcji “Vatanim Sensin” już za pasem, a tymczasem do sieci wyciekają nowe informacje na temat nowej obsady serialu.

Odtwórca głównej roli Halit Ergenc na planie 2. sezonu “Vatanim Sensin”.

Nowa Obsada – Nowe Postaci

Berker Güven – Grecki porucznik Aleksi

Młody turecki aktor teatralny to najnowszy nabytek w obsadzie 2. sezonu serialu “Vatanim Sensin”.

Ufuk Bayraktar – Dağıstanlı

W przeciwieństwie do swojego poprzednika ma za sobą długą karierę filmową i serialową. Polskim widzom znany z roli młodego Ramiza Karaeskiego w serialu “Ezel”.

Levent Can – Filipos

Aktor o bardzo dużym dorobku filmowym serialowym. Swoją karierę rozpoczął w 1992 roku i ma na koncie dziesiątki ról serialowych i filmowych.

Katharina Weithaler

Międzynarodowa aktorka austriackiego pochodzenia o 15-letnim dorobku filmowym.

Mert Kurdal

Zagrał w trzech tureckich produkcjach.

Kogo już w serialu nie zobaczymy?

Vasiliego z pewnością nie zobaczymy już w 2. sezonie.

Ali Kemal – to kolejna postać, z którą pożegnaliśmy się z końcem 1. sezonu serialu. Aktor Kubilay Aka jest już zajęty zdjęciami na planie innego serialu.

Porucznik Leon, plotki głoszą, że również tej postaci nie zobaczymy w 2. sezonie. Boran Kuzum, aktor odgrywający rolę Leonidasa już kilkukrotnie dziękował na swoim profilu na Instagramie i Twitterze całej ekipie za wspólną pracę, co pozwala sądzić, że było to jego pożegnaniem z serialem.

Kiedy premiera 2. sezonu i gdzie oglądać po polsku?

W tym tygodniu z pewnością pojawi się 2. zwiastun 2. sezonu, więc jak głosiły plotki – premiery nowego sezonu możemy spodziewać się już w przyszłym tygodniu. Tłumaczeniem serialu na język polski od zeszłego roku zajmuje się grupa tłumaczeniowa Turcja TV – Serialowe Hity i Filmy na Facebooku pod oryginalnym tytułem “Jesteś Moją Ojczyzną”. Wszyscy fani serialu mogą dołączyć za darmo i oglądać odcinki w jakości HD z polskimi napisami zaraz po premierze w Turcji.