Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 2. [Zwiastuny + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] TYLKO U NAS!

Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 2. [Zwiastuny + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] TYLKO U NAS!

Vatanim Sensin Sezon 2. Odcinek 2. PREMIERA JUŻ DZIŚ WIECZOREM. A co w odcinku?

Azize, dowiedziawszy się, że Cevdet stał się celem Dagestanliego, musi obmyślić nowy plan!

Cevdet, wraz z planem, który obejmował Dagestanliego sprawił, że ustalony w Ankarze punkt odniesienia został zmarnowany, ratując Filipposa i wracając do służby w greckiej armii. Ten krok uczynił z Dagestanliego jego wroga, nieświadomego jego prawdziwej tożsamości. Teraz Cevdet powinien znaleźć plan na konfrontację nie tylko Dagestanlim i Filipposem, ale również Ankarą. 

Cevdet, jak i na służbie, tak i w domu nie radzi sobie z córkami pod nieobecność żony. Podczas gdy tajemnica tragicznej śmierci Azize ma zostać odkryta, Azize, która dowiedziała się o planach Dagestanliego wobec Cevdeta, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu.

 

Zwiastun 1

Zwiastun 2

GALERIA ZDJĘĆ

Przypominamy, że wszystkie nowe odcinki serialu można oglądać w grupie Turcja TV – Serialowe Hity i Filmy na Facebooku. Odcinki tłumaczone są w kilka dni po premierze, w jakości HD, za darmo z polskimi napisami. Aby dołączyć do grupy wystarczy kliknąć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi