Strona Główna / HOT / Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 4. [Zwiastuny + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] TYLKO U NAS!

Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 4. [Zwiastuny + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] TYLKO U NAS!

Vatanim Sensin Sezon 2. Odcinek 4. PREMIERA JUŻ DZIŚ WIECZOREM o godzinie 18:00. A co w odcinku?

 

Porwanie Hilal przez Dagestanliego przechyla szalę. Czy Cevdetowi uda się uratować córkę? Dagestanli uprowadza Hilal, aby zemścić się na generale Cevdecie, który zna zdrajcę. Zniknięcie Hilal wszystko skomplikuje. Dowódca greków – Filippos chce poważnie zająć się ludźmi Dagestanliego. Oznajmia, że dopóki Hilal nie zostanie uwolniona, to każdego dnia straci 5 Turków. Mehmet oraz jego druchowie nie będą bacznie się przyglądali temu okrucieństwu. Pięciu Greków, których porwali Mehmet oraz jego kompani, będa nauczką dla Filipposa. Azize ponownie spotyka Tevfika i prosi go o pomoc w ratowaniu Hilal. Cevdet postanawia spotkać się z Dagestanlim, jednak to spotkanie przyniesie wiele dużych niespodzianek.

Cevdet szuka swojej porwanej córki Hilal. Leon dzieli się z Cevdetem informacjami na temat zadania powierzonego mu przez swojego ojca Vasiliego, które zakończyło się sukcesem. Kiedy Cevdet poznaje tożsamość Halita Ikbala, jest mocno zmieszany. Azize, która pozostaje na gospodarstwie Dagestanliego, ponownie spotyka Tevfika, którego teraz znają jako Yanik Efe. Kiedy widzi człowieka, który wyrządził tyle krzywd jej i jej rodzinie, kieruje w niego broń. Tevfik ponownie próbuje ją mamić swoimi słowami.

Po zwycięstwie w Simav Filippos przygotowuje się teraz na poważny cios w Taskopru. Teraz Cevdet będzie musiał znaleźć sposób na uratowanie Hilal i kontrolę nad Dagestalim, który sprzeciwia się Ankarze, i uratować Taskopru. Na swojej drodze będzie musiał zmierzyć się z tajnymi planami Dagestanliego i Filipposa.

Zwiastun 1

Zwiastun 2

GALERIA ZDJĘĆ

Przypominamy, że wszystkie nowe odcinki serialu można oglądać w grupie Kosem Wspaniałe Stulecie Polska na Facebooku. Odcinki tłumaczone są w kilka dni po premierze, w jakości HD, za darmo z polskimi napisami. Aby dołączyć do grupy wystarczy kliknąć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi