Strona Główna / HOT / Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 5. [Zwiastun + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] PREMIERA godz. 18:00

Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 5. [Zwiastun + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] PREMIERA godz. 18:00

Vatanim Sensin Sezon 2. Odcinek 5. PREMIERA JUŻ DZIŚ o godzinie 18:00. A co w odcinku?

Hilal, powracając do żywych, znów staje w obliczu niebezpieczeństwa. Pomimo tego nikt, zwłaszcza Azize, nie zrezygnuje z ocalenia Hilal, nawet, jeśli pociągnie to za sobą kolejne katastrofy. W tym samym czasie, Ankara, która zdecydowała się użyć rosyjską broń do odzyskania Taskopru, zostaje zdobyta dzięki tajnej operacji generała Filipposa. Teraz Cevdet będzie musiał ujawnić asa w rękawie Filipposa i zniszczyć konspirację, zanim Dagestanli posunie się do kolejnego szaleństwa.

Cevdet stawia czoła Dagestanliemu! Czy Dagestanli i Cevdet staną się sojusznikami? Tevfik wyjawia sekrety, które zna przed Azize. Azize jest zdziwiona gdy ujawnia on, że zna sekretne zobowiązania Cevdeta. Czy zło wyrządzone Azize przeszkodzi w tajnym zadaniu Cevdeta? Leon nadal poszukuje uprowadzonej Hilal. Kerim, który zakochał się w Hilal faktycznie chce pojąć ją za żonę. Czy Leon będzie w stanie uratować ją przed tą katastrofą? Cevdet, poznawszy lokalizację farmy Dagestanliego uważa, że nadszedł czas konfrontacji. Staje przed Daghestanim i ujawnia tajny szyfr. Czy Dagestanli i Cevdet sprzymierzą się w walce o ojczyznę?

Zwiastun 1

Galeria Zdjęć

 

Przypominamy, że wszystkie nowe odcinki serialu można oglądać w grupie Kosem Wspaniałe Stulecie Polska na Facebooku. Odcinki tłumaczone są w kilka dni po premierze, w jakości HD, za darmo z polskimi napisami. Aby dołączyć do grupy wystarczy kliknąć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi