Strona Główna / HOT / Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 6. [Zwiastun + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] PREMIERA DZIŚ godz. 19:00

Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 6. [Zwiastun + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] PREMIERA DZIŚ godz. 19:00

Vatanim Sensin Sezon 2. Odcinek 6. PREMIERA JUŻ DZIŚ o godzinie 19:00. A co w odcinku?

Dagestanli jest gotów odeprzeć Greków! Celem Seher staje się Cevdet! Filippos mówi Cevdetowi, że zabije zdrajców ojczyzny. Zleca armii greckiej podjęcie działań. Dagestanli, który słyszy o przybyciu greków, będzie gotów ich odeprzeć. Tevfik jest gotów umrzeć za ojczyznę, mówiąc, że będzie walczył w tym samym miejscu co Dagestanli. Aby stłumić bunt wśród Turków, Cevdet potrzebuje pomocy Dagestanliego. Leon jest gotów ujawnić wszystko, aby tylko powstrzymać tę niesprawiedliwą wojnę. Hilal nie jest w stanie powtrzymać Leona przed tą decyzją. Po śmierci Kerima, Seher wybiera na cel Cevdeta. Czy Cevdet zginie od kuli na oczach córek?

Po zastrzeleniu Kerima, Azize udaje się uciec, nie pokazując się Cevdetovi. Będzie musiała stawić czoło najgłębszym smutkom podczas swojej podróży. Rozeszła się plotka, że bolszewicy pomagali Turkom, a ci, którzy oskarżyli Ankarę o współpracę z kafirami, zostali wysiedleni. Filippos podąża za bolszewikami aby ukarać Rosjan, którzy wsparli armię turecką nie samą bronią. Leon jest także jednym z tych, którym grozi niebezpieczeństwo odsłonięcia.

Cevdet musi przekonać Dagestanliego do stłumienia buntu, który się rozpoczął i pomóc Ankarze. 

Zwiastun HD Napisy PL

Galeria Zdjęć:

Przypominamy, że wszystkie nowe odcinki serialu można oglądać w grupie Kosem Wspaniałe Stulecie Polska na Facebooku. Odcinki tłumaczone są w kilka dni po premierze, w jakości HD, za darmo z polskimi napisami. Aby dołączyć do grupy wystarczy kliknąć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

2 komentarze

  1. Lady-in-Red

    Oj, znowu będzie się działo!

  2. Ogolnie to najlepszy w tym sezonie jest Filipos. Przypomina zachowaniem dawnego Tevfika. Albo sie cieszy, albo sie wkurwia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi