Strona Główna / HOT / Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 7. [Zwiastun + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] Cevdet zmierzy się z Tevfikiem!

Zraniona Miłość Sezon 2. Odcinek 7. [Zwiastun + Galeria Zdjęć + Zapowiedź] Cevdet zmierzy się z Tevfikiem!

Vatanim Sensin Sezon 2. Odcinek 7. Co w odcinku?

Wojna zwiększa przemoc w Izmirze, Turczynki kontynują walkę! Po powrocie generała Filipposa do Izmiru, sytuacja Turków się pogarsza. Okrutne oblicze wojny nadal dotyka wszystkich. Matki, które utraciły swoje dzieci, zaczynają stawiać opór przed greckim sztabem. Dagestanli jest poruszony z powodu walki kobiet z greckimi żołnierzami na farmie. Dzielne serce Azize przyciąga uwagę wszystkich. Przyjazd Damata Ferita sprawia, że Dagestanli podejmuje działania. Dagestanli, który planuje zabić Damata Ferita, doprowadza do konfrontacji między Tevfikiem a Cevdetem.

 

Damat Ferit przyjeżdża do Izmiru na zaproszenia Filipposa. Cevdet oraz Tevfik ponownie staną twarzą w twarz! Damat Ferit ma zamiar ogłosić zdrajcami Dagestanliego oraz Mustafę Kemala w środku Izmiru. Gdy wieści docierają do Dagestanliego, ten rozkazuje Yanikowi Efe zabicie Damata. Cevdet, który dowiaduje się o tym planie, szybko powstrzymuje Efe, ale kiedy go odnajduje, okazuje się, że to Tevfik. Jak zareaguje Cevdet gdy ponownie zmierzy się z Tevfikiem? Azize mówi, że chce przeciwstawić się greckiemu uciskowi, biorąc ze sobą inne kobiety. Dagestanli jest bardzo szczęśliwy widząc ich odwagę. Czy Azize i Dagestanli zwyciężą w wojnie przeciwko Grekom? Czy Dagestanli zgodzi się wstąpić w szeregi armii?

Zwiastun 1

Zwiastun 2

Galeria Zdjęć

Przypominamy, że wszystkie nowe odcinki serialu można oglądać w grupie Kosem Wspaniałe Stulecie Polska na Facebooku. Odcinki tłumaczone są w kilka dni po premierze, w jakości HD, za darmo z polskimi napisami. Aby dołączyć do grupy wystarczy kliknąć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi