Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Zraniona Miłość (Vatanim Sensin) Znamy Datę PREMIERY 2. sezonu!

Zraniona Miłość (Vatanim Sensin) Znamy Datę PREMIERY 2. sezonu!

PREMIERA 2. SEZONU “ZRANIONEJ MIŁOŚCI” W LISTOPADZIE!

Kilka godzin temu świat obiegła wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów serialu “Zraniona Miłość/Vatanim Sensin”, o internetowym tytule “Jesteś Moją Ojczyzną”. Mianowicie, poznaliśmy datę premiery 1. odcinka 2. sezonu. Premiera odbędzie się 2 listopada o godz. 20:00 (18:00 czasu polskiego) na tureckim kanale Kanal D.

Gdzie oglądać 2. sezon w polskiej wersji?

Tłumaczeniem serialu na język polski w wersji z napisami zajmuje się grupa fanowska serialu na Facebooku Turcja TV – Serialowe Hity i Filmy. Odcinki są tłumaczone w ekspresowym tempie i są udostępniane za darmo w kilkanaście godzin po premierze. Przypomnijmy, że seriale w Turcji są emitowane raz w tygodniu, a odcinki trwają ponad 2 godziny. Ponadto na grupie możecie znaleźć najnowsze informacje dotyczące serialu oraz uczestniczyć w oglądaniu “NA ŻYWO”, komentując wspólnie oglądany odcinek.

Co dalej z #Hileon i pozostałymi postaciami?

Najbardziej ciekawią wszystkich dalsze losy ulubionej pary serialowej Hilal i Leona, która od początku była shippowana na portalach społecznościowych jako #Hileon. Nie zabraknie oczywiście generała/pułkownika Cevdeta i jego żony Azize, choć na pewno pożegnaliśmy w poprzednim sezonie Alego Kemala. Producenci zatrudnili również nową obsadę, która ubarwi jeszcze bardziej kalejdoskop postaci w serialu. Już za kilka dni udostępnimy streszczenie 1. odcinka 2. sezonu! Bądźcie z nami!

Valide®